СТЕМ освіта

21 березня 2024 року на базі комунального закладу Мишковицький ліцей Великоберезовицької селищної ради відбувся семінар для педагогічних працівників області на тему: «Розвиток в учнів навичок майбутнього засобами STEM-освіти в ЗЗСО», організований в рамках реалізації інноваційного освітнього проєкту всеукраїнського рівня за темою «Організаційні та науково-методичні основи створення STEM-центрів».
Привітала учасників семінару Людмила Андріївна Кучер, методист, в. о. завідувача лабораторії STEM-освіти Тернопільського ОКІППО, та розкрила особливості реалізації проєкту в умовах сьогодення.
Педагоги комунального закладу Мишковицький ліцей Великоберезовицької селищної ради поділилися досвідом з упровадження STEM-освіти та практичними аспектами формування STEM-компетентностей здобувачів освіти.
Про використання STEM-технологій на уроках біології, екології, інтегрованих курсів «Пізнаємо природу», «Здоров’я, безпека та добробут» розповіла Віра Ігорівна Дзюбак, вчитель біології та основ здоров’я.
Василь Володимирович Михайленко, вчитель фізики та астрономії, ознайомив учасників семінару з умовами використання Arduino при вивченні фізики.
З особливостями розвитку критичного мислення та технічної креативності через впровадження STEM-підходу в навчання інформатики ознайомила Тетяна Андріївна Куземська, вчитель інформатики.
Наталія Ігорівна Бедрій, вчитель математики, висвітлила основні шляхи використання елементів STEM-освіти при вивченні математики.
Практичні основи використання цифрового вимірювального комплексу «Vernier» при вивченні хімії продемонструвала Лілія Петрівна Вібла, вчитель хімії.
Висловлюємо щиру вдячність за високий професіоналізм та активну співпрацю щодо створення STEM-орієнтованого освітнього середовища адміністрації та педагогічному колективу комунального закладу Мишковицький ліцей Великоберезовицької селищної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *