Семінар-практикум

28 лютого 2023 року в НВК «Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів» під керівництвом учителя української мови та літератури, завідувачки світлицею-музеєм Богдана Бастюка Звір Ірини Богданівни відбувся семінар-практикум «Формування комунікативних компетентностей учнів на уроках української мови та літератури: теорія, новації, практика».
Учасниками семінару були вчителі української мови та літератури, зарубіжної літератури НВК Архітка Н.С., Федик Г.П., Шимків Л.М., заступник директора з навчально-виховної роботи Озерянська А.П., головний спеціаліст відділу освіти Великоберезовицької селищної ради Антимис Т.П. і директор ЦПРПП Василенко Г.Д.
У рамках проведення семінару вчитель-практик Звір І.Б. поділилася власним досвідом щодо важливості реалізації проблеми формування комунікативних компетентностей учнів на уроках української мови та літератури. Теоретичні знання та інноваційні педагогічні технології, якими досконало володіє педагог, а також уміле їх застосування на практиці дають хороші результати у роботі зі школярами: керівництво учнівськими науково-дослідницькими роботами МАН, призові місця у літературних конкурсах, співпраця із книгозбірнями м. Тернополя та місцевими бібліотеками, громадсько-просвітницька діяльність.
Проблемне питання семінару доповнили виступи практичного психолога Бичковської Г.З. і соціального педагога Йосифів О.П. та організована ними хвилинка психологічного розвантаження.
Присутні жваво обмінювалися думками і досвідом з питання формування та розвитку комунікативних компетентностей учнів на уроках української мови та літератури. Підсумком семінару було обрано стратегію «Есе» на тему «Сучасний учитель НУШ, яким ви його бачите?», з яким поділилася Федик Г.П., учитель української мови і зарубіжної літератури, керівник предметної методичної комісії учителів української-мови та літератури, зарубіжної літератури НВК. З учасниками семінару поспілкувалися також представник відділу освіти Антимис Т.П. і директор ЦПРПП Василенко Г.Д., які відзначили системність і результативність роботи вчителя Звір І.Б. та закликали до співпраці на рівні Великоберезовицької територіальної громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *