Освітній інтенсив “Організаційні та науково-методичні умови створення STEM-центрів”

В рамках реалізації інноваційного освітнього проєкту «Організаційні та науково-методичні умови створення STEM-центрів» 28 березня на базі Мишковицького ліцею відбувся освітній інтенсив з педагогами закладу та методистами ТОКІППО. STEM-освіта – це напрям при якому в навчальних програмах посилюється природничо-науковий компонент та інноваційні технології, простір нових можливостей для здобувачів освіти, де створені сучасні умови навчання, для формування інтересу до наукової, дослідницької, новаторської, конструкторської та винахідницької діяльності, розвитку креативного мислення.
Людмила Кучер, методист, в.о. завідувача лабораторії STEM-освіти, ознайомила присутніх із теоретико-методологічною і нормативно-правовою основою, програмами, методами та принципами проєкту. Методисти ТОКІППО Ольга М’ялковська і Зоряна Миколів розказали про методичні рекомендації щодо створення STEM-центру та цифровізацію освітнього простору як нову реальність сучасного закладу освіти.
Створення освітнього STEM-середовища у ліцеї є одним з основних завдань сучасного етапу розвитку STEM-освіти. Участь в реалізації цього проєкту можна трактувати як сукупність інтелектуальних та матеріальних умов упровадження результатів науково-дослідної роботи, технологій, інжинірингу, інтегрованих знань, які забезпечують саморозвиток вільної і активної особистості, реалізацію творчого потенціалу здобувачів освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *