🏫 У Мишковицькому ліцеї Великоберезовицької громади відбулось відкриття відремонтованого спортивного залу. 450 дітей тепер матимуть змогу проводити уроки фізичного виховання …
![](https://myshkovychi.vovbsr.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/fb_img_1708942435651-750x458.jpg)
Великоберезовицької селищної ради
🏫 У Мишковицькому ліцеї Великоберезовицької громади відбулось відкриття відремонтованого спортивного залу. 450 дітей тепер матимуть змогу проводити уроки фізичного виховання …
Сьогодні, відбулася виховна година для 8-А класу, присвячена 2-й річниці початку повномасштабної війни росії проти України. Мета заходу полягала в …